برای انتخاب و خرید اسباب بازی نوزاد 5 ماهه توانایی های جسمی نوزادتان را حتما باید در نظر داشته باشید. چرا که نوزاد در 5 ماهگی توانایی های زیادی را به دست آورده است. رشد جسمانی و توانایی های فیزیکی او ارتقاء یافته است. سعی میکند غلت بزند، اگر او را از پشت نگه دارید، می تواند بنشیند. عضلات گردنش قوی تر شده اند و میتواند سر و گردن خود را کنترل نماید. بر حرکات دست خود کنترل دارد و میتواند اجسام را در دستان خود نگه دارد و آن ها را به هم می کوبد.

اسباب بازی نوزاد 5 ماهه

در این نوشته که عنوان اسباب بازی نوزاد 5 ماهه را دارد، سعی نموده ایم مجموعه ای از بهترین و با کیفیت ترین اسباب بازی های مورد نیاز کودک در پنج ماهگی را به شما معرفی نماییم.
اسباب بازی های نوزادی معرفی شده در این مطلب، تولید شده توسط کمپانی دوست داشتنی هولی تویز( هولا) هستند. از بهترین و بی ضررترین مواد اولیه برای نوزادان ساخته شده اند. بالاترین سطح ایمنی و استانداردهای جهانی را برای اسباب بازی نوزادی دارا هستند.

دندانگیر مناسب نوزاد 5 ماهه

نوزاد 5 ماهه کم کم آماده دندان در آوردن می شود. انگشتان خود را در دهان فرو میبرد. هر چیزی را با لثه هایش فشار میدهد. دندانی یا همان دنداگیر کودک، یکی از مناسب ترین اسباب بازی نوزاد 5 ماهه می باشد.
در خرید دندانگیر برای نوزاد خود حتما کیفیت ساخت و مواد اولیه اسباب بازی دندانگیر را مد نظر داشته باشید. چرا که اسباب بازی دندانگیر مستقیما با سلامتی نوزاد در ارتباط است. نوزاد آن را در دهان خود فرو می برد. از این رو حتما باید از مواد غیر سمی و مواد ضد آلرژی و با بهترین استانداردهای روز جهانی ساخته و تولید شده باشد.

اسباب بازی نوزاد 5 ماهه

فروشگاه اینترنتی بازارآنلاین چندین نوع از بهترین و با کیفیت ترین دندانگیرهای موجود در بازار اسباب بازی نوزادی را خدمت شما عزیزان ارائه میکند. این دندانگیرها از برند محبوب و معروف هولی تویز ( هولا ) می باشند. طراحی زیبا و چشم نواز، همراه با خلاقیت بی نظیر در کنار کیفیت فوق العاده این محصولات، تمام خواسته هایی که از دندانگیر نوزاد داشته باشید را پوشش میدهد.

از جمله دندانگیر های مناسب اسباب بازی نوزاد 5 ماهه که در فروشگاه اینترنتی بازار آنلاین موجود است میتوان به نمونه های زیر اشاره کرد:

 • دندانگیر آبدار هولا تویز مدل 306D
 • جغجغه دندانگیر هولی تویز مدل 1103
 • جغجغه دندانگیر موزیکال طرح جاکلیدی هولاتویز A8996
 • ست جغجغه دندانگیر هولی تویز مدل 1109
 • جغجغه دندانگیر چراغدار هولا تویز مدل 306E
 • دندانگیر لانه زنبوری هولی تویز مدل  1106B
 • جغجغه های رنگارنگ هولی تویز مدل 939 که حالت دندانگیر هم دارند
 • جغجغه های موزیکال مدل 3134 که حالت دندانگیر نوزاد هم دارند
 • و…

اسباب بازی نوزاد 5 ماهه

جغجغه نوزاد 5 ماهه

جغجغه اسباب بازی همواره یکی از محبوب ترین اسباب بازی ها نزد نوزادان بوده است. اسباب بازی مخصوص نوزاد است. آیا تا به حال دلیل این محبوبیت را از خود پرسیده اید؟
از آنجایی که کودک در سن 5 ماهگی کنترلی خوبی روی دست ها و انگشتان خود دارد. از طرفی عضلات گردن وی قوی تر شده اند. و سر و گردن خود را کنترل میکند. وقتی اسباب بازی جغجغه را به او میدهید، آن را به خوبی در دستان خود نگه می دارد. سپس جغجغه را تکان می دهد. صدای تولید شده توسط اسباب بازی جغجغه، کودک را به وجد می آورد.
رنگ های براق و چشم نواز جغجغه، کودک را مجذوب خود میکند. به همین دلایل است که جغجغه یکی از محبوب ترین ها در دسته بندی اسباب بازی نوزاد 5 ماهه می باشد.

اسباب بازی نوزاد 5 ماهه

وقتی اسباب بازی جغجغه را برای کودک تکان میدهید، توجه کودک به صدای جغجغه جلب میشود. رنگ های زیبای آن را میبیند. هر طرف که جغجغه را حرکت میدهید،  نوزاد سر و چشمش را به سمت آن میبرد.
فروشگاه اسباب بازی فروشی تهران، مجموعه ای از بهترین و با کیفیت ترین جغجغه های بازار اسباب بازی فروشی نوزادان را جهت ارائه به شما والدین گرامی گردآوردی کرده است.
این جغجغه ها از برند هولاتویز( هولی تویز) می باشند. تنوع فوق العاده ای را دارند. در مدل ها و شکل های زیبا و مختلفی تولید شده اند. رنگ ها و مواد اولیه این جغجغه ها کاملا برای نورادان ایمن و بدون ضرر و حساسیت می باشد.

اسباب بازی نوزاد 5 ماهه
از انواع جغجغه اسباب بازی نوزاد5 ماهه موجود در فروشگاه اسباب بازی نوزاد میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
 • تعادلی طرح عروسکس مدل 979
 • جغجغه های حیوانات هولی تویز مدل 1101
 • موزیکال کرم چرخنده هولی تویز مدل 917
 • جغجغه هولا تویز مدل 3101
 • موزیکال هولی تویز مدل 3125
 • جغجغه چسبان هولی تویز مدل 3150 در 3 طرح مختلف
 • جغجغه تخم مرغی هولی تویز مدل 3102
 • و…

اسباب بازی نوزاد 5 ماهه

اگر قصد خرید اسباب بازی جهت سیسمونی را دارید، پیشنهاد میکنیم مقاله اسباب بازی برای سیسمونی چی بخرم را مطالعه نمایید.

اسباب بازی نوزاد 5 ماهه

چراغ خواب هولی تویز مدل 1107

یکی دیگر از گزینه های مناسب جهت اسباب بازی نوزاد 5 ماهه، چراغ خواب هولی تویز مدل 1107 می باشد. این چراغ خواب نوزادی، طراحی فوق العاده زیبایی دارد. موزیک های ملایم پخش میکند و رقص نور هم دارد. حتما مشخصات چراغ خواب هولی تویز مدل 1107 را مطالعه نمایید.

 

چراغ خواب موزیکال هولا تویز مدل 1107

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *